צוות עבר

מנהלת פיתוח עסקי
PresenTense​
 
יערה היא מנהלת הפיתוח העסקי ב- PresenTense ישראל, הארגון המוביל בארץ בקידום יזמות. טרם הצטרפותה לארגון לקחה חלק בשלל מערכות בחירות הן לכנסת והן בחירות מוניציפאליות בתפקידי ניהול ידע וכוח אדם. יערה בוגרת תכנית 'שגרירי רוטשילד' של קרן רוטשילד קיסריה, במסגרתה הובילה קבוצה של 20 שגרירים לשינוי חברתי. בנוסף, הקימה את 'סלון זכויות', מיזם חברתי להנגשה ומימוש זכויות בקרב נשים חד הוריות, ושותפה בהקמת 'תיכון. אקדמיה', מיזם חברתי להנגשת האקדמיה לתלמידי תיכונים פריפריאליים. יערה בעלת תואר ראשון במקרא וחינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגרת קורס גישור ויישוב סכסוכים של חברת גבים. בצה"ל שירתה כמדריכה בחיל ההנדסה הקרבית, שם ממשיכה את פעילותה בשירות מילואים.
יערה כהן
רכזת המאיץ
התחנה מרכז הצעירים ​בלוד
 
אלונה מרכזת את תכנית המאיץ מטעם מרכז הצעירים בלוד. היא סטודנטים לתואר שני בסוציולוגיה באוניברסיטת בר אילן, בוגרת תואר ראשון בקרמינולוגיה-סוציולוגיה ותעודת הוראה.  
מתגוררת בלוד
אלונה
מרקובסקי
רכזת תעסוקה
התחנה מרכז הצעירים ​בלוד
 
יערה מרכזת את תחום התעסוקה במרכז הצעירים בלוד, במסגרת תפקידה מלווה צעירים בדרך לבניית קריירה ומובילה מגוון פרויקטים לקידום תעסוקה בקרב צעירי העיר.
בעברה עסקה בתחום המיון וההערכה בתפקידים שונים שעשתה ב'קינן שפי' וארגונים נוספים. בנוסף, עבדה כרכזת פרויקטים בפר"ח עם סטודנטים ותלמידים, שימשה כחונכת במסגרות שונות של בריאות הנפש, הנחתה סמינרים ב'גשר, הדריכה קבוצות ב'יד ושם', עבדה כמדריכה בפנימיית נוער במשך שנתיים ובפרויקטים שונים  בדרום תל אביב והדריכה פסיכומטרי לעיוורים במרכז לעיוור באוניברסיטה העברית. יערה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה והסטוריה של עם ישראל מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בר אילן.
בשנה האחרונה מתגוררת בעיר לוד ונהנית מכל רגע.
יערה ברבן
 
רכזת מעורבות חברתית
התחנה מרכז הצעירים ​בלוד
 
ענבל אחראית על כל תחום המעורבות החברתית במרכז הצעירים בעיר, ובמסגרת תפקידה יזמה וייסדה את פסטיבל הקולנוע החברתי הראשון בלוד בנובמבר 2015. בעברה ניהלה את פרויקט ניידת הלילה של 'עלם' באופקים במשך שנתיים, לפני כן עבדה בליווי וחניכת סטודנטים בפרויקטים חברתיים שונים במסגרת היחידה למעורבות חברתית במכללת 'ספיר'.    ענבל בוגרת תואר ראשון בתקשורת ועיתונות כתובה מהמכללה האקדמית 'ספיר', ובוגרת תואר שני לספרות עברית, במסלול הוצאה לאור, באוניברסיטת 'בן גוריון' בנגב.   בצה"ל שירתה כמדריכת מורן, המשיכה לקורס קצינים ומילאה תפקידי פיקוד והדרכה שונים בבית הספר למ"כים חי"ר. היום משרתת כקצינת רתק במילואים בחטיבת החי"ר 55.

 

ענבל מדעי
ענבל פוקס
מדריכ/ה מוביל/ה
PresenTense
 
גיל, מדריכה וכותבת תכנים בארגון PresenTense, בעלת ניסיון מעשי בתחום היזמות וניסיון של מעל 7 שנים בשלל תפקידי הדרכה. גיל בוגרת פעילה של ארגון LEAD למנהיגות בישראל, מתנדבת בעמותת מכנה משותף לחינוך לשוויון מגדרי בקרב בנות ובני נוער ואנשי ונשות חינוך בישראל. גיל מנהלת את הפרויקטים של עמותת נובל למצוינות בחינוך ומפתחת את פעילויות העמותה. נוסף על אלה, גיל עורכת תוכן ומגישה של תכנית הרדיו והפודקאסט האקדמי "השעה הבינתחומית" של הרדיו הבינתחומי, המנגישה ידע רחב ומגוון לציבור. לגיל תואר ראשון במשפטים וממשל מהמרכז הבינתחומי הרצליה, ובימים אלה היא עמלה על כתיבת התזה בחוג לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב, העוסקת בפילוסופיה של המוסיקה. כשוחרת אמנות ותרבות, גיל מבקרת באופן תכוף במוזיאונים, מקפידה להיות מעודכנת בכל תוכן תרבותי באשר הוא ולחקור לעומק את הקשר בין אלה ליזמות וחינוך. בזמנה הפנוי מתמידה באימוני שירת האופרה.
גיל מרקוביץ
אם אפשר לחלום על זה, אפשר לעשות את זה