מנטורים


מנטורים הנם מתנדבים מומחים בתחומם אשר מלווים את היזמים לאורך המאיץ, ולעתים תכופות גם לאחר מכן. לכל מיזם מצוות מנטור/ית אשר מסייע לו להתקדם לצד התוכן הנלמד במפגשים הפרונטאליים, לפתור אתגרים אסטרטגיים ולייצר קשרים. 

מנכ"ל ובעלים SENSECOM

 

החל את דרכו המקצועית ב- 1985 כיועץ בחברת יישום. ב-1987 ייסד את חיספון שעסקה בניתוח ובקרה של עלויות תקשורת. בשנת 1998 הרחיב את הפעילות והקים את סנסקום. בתוך כך היה איתן שותף לתכנון האסטרטגי של שירותי הטלקומוניקציה הממשלתיים ופיתח התמחות בתחום ה- Enterprise Telecommunications (מערכות תקשורת ארגוניות).

בנוסף רכש מומחיות בתחום המוקדים לניהול קשרי לקוחות ולקח חלק פעיל בהקמת המוקדים המתקדמים ביותר בארץ. ניסיונו והראיה הרחבה שלו הובילו לפיתוח מודלים עסקיים שימושיים להערכת פרויקטים בתחומי ההתמחות של סנסקום, תקשורת ומוקדים לניהול קשרי לקוחות.

לאיתן תואר BSc מאוניברסיטת אסטון, ברמינגהם, אנגליה.

 

איתן לומברד
מנהלת מחלקת תובנות צרכנים בחברת המחקר נילסן

 

איריס זרזבסקי היא בעלת ניסיון של 13 שנים בתחומים של אסטרטגיה שיווקית, מחקרי שוק וצרכן. היא החלה את דרכה המקצועית כחוקרת במכון מחקר מוביל, ולאחר מכן עבדה כפלנרית אסטרטגיה בפרסום גיתם BBDO, שם שימשה כיועצת שיווקית לחברות מובילות בשוק.ב-7 השנים האחרונות עבדה כמנהלת המחקר של ענקית מוצרי הצריכה "יוניליוור", ובמסגרת זו, היתה שותפה לכמה מהמהלכים השיווקיים והתקשורתיים הבולטים בשנים האחרונות.כיום איריס היא מנהלת מחלקת תובנות צרכנים בחברת המחקר הבינלאומית נילסן ועובדת מול החברות המובילות במשק.איריס היא בעלת BA בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב, ו-MBA מאוניברסיטת תל אביב. היא מתגוררת כיום בתל-אביב ואם לשניים.

איריס זרזבסקי
באסם ברומי
אלי חוגרי
מייסד עמותת מחשבה טובה, מפעיל xln במכון ראות 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דניאל וייל
מנהל שותף ב-Pirveli Ventures
 

Co-founded PirveliVentures in 2013 and since serves as managing partner.
Also Serves as a director in FloraFotonica ( since 2013) , Gordian Surgical (2014)  and EcoWavePower (2015). Prior to PirveliVentures Dudu held various roles related to software development, varying from software engineer, to Team Leader, and Project Manager, with over 15 years of software development experience. Dudu served as an officer in the IDF intelligence corps (as a Captain). Dudu holds a BS.c (Cum Laude) in Computer Science from the Hebrew University. Dudu also holds a teaching certificate, and volunteers as a Teacher.

Dudu is also a proud husband and a happy father (currently 3 children).

 

דודו אורן
יזם הייטק, סמנכ"ל נס טכנולוגיות בעבר
 

 

משה פרבר
מנכ"ל הגרעין התורני בלוד

 

נשוי למלכה ואב לחמישה בנים. מתגורר בלוד כעשר שנים.

מנהל היום את הגרעין התורני בלוד- ארגון שקיים למעלה מעשרים שנה ומטרתו להילחם בהגירה השלילית מהעיר לוד, לקדם ולהביא משפחות לעיר לוד מתוך מטרה לחיות בעיר ולקדם אותה בתחומים שונים. הגרעין מונה היום למעלה מ-700 משפחות ועסוק בחיזוקה של הזהות היהודית של לוד, פרויקטים תרבותיים, חברתיים וגיוס משפחות נוספות לעיר.

בעבר שימש כמזכ"ל תנועת הנוער עזרא- תנועת הנוער התורני לאומי.

 

בני פרינץ
מנהל מרכז הצעירים בלוד 

 

ליאור נולד וגדל בנתניה. התגייס לחיל החינוך, שם החזיק במספר תפקידי פיקוד, כולל מפקד פלוגה\קורס. לאחר השירות צבאי, ליאור ניהל סניף של עמותת רווחה מקומית בנתניה, שסיפקה מזון ורהיטים לנזקקים בעיר. בעל תואר ראשון בחינוך והוראה ממכללת אורנים, שם גם שימש כראש אגודת הסטודנטים וכן היה אחד מארבעת חברי הנהלת התאחדות הסטודנטים בישראל, בנוסף האחראי על פיתוח פנים ארגוני של איחוד הסטודנטים האירופי. ליאור היה מעורב בהקמתם של מספר ארגונים ללא כוונת רווח, שבחלקם משמש כיו"ר או חבר ועד מנהל. לפני שלוש שנים עבר ללוד, יחד עם כמה שותפים במטרה להקים את פרויקט RELOD  קהילת הסטודנטים בלוד. לפני כשנתיים הוא ייסד את המרכז לצעירים בלוד, אותו הוא המנהל היום.

 

ליאור בניסטי
מנהל תחום קהילות ופיתוח עסקי ב Rootstock

 

אורי יזם כבר ארבע שנים ומנטור לעסקים חברתיים ברוח קואופרטיבית. 

כיום הוא מנהל תחום קהילות ופיתוח עסקי בסטרטאפ בשם Rootstock  שמביא את המהפכה של הכלכלה השיתופית לעולם קמעונאות המזון, הוא גם שותף במשרד לתכנון ערים בו הוא אחראי על תחום פיתוח הכלכלה השיתופית ברשויות מוניציליות ופארקי תעשיה. אורי תלמיד לתואר שני למנהל עסקים בקריית אונו עם התמחות ביזמות טכנולוגית ומערכות מידע.

בעבר היה אורי איש תקשורת ועבד בגל"צ ובתכנית של אורלי וגיא כעורך משנה ומגיש פינות. דרך התכנית התנסה לראשונה ביזמות כשהיה היו"ר של "סופר חברתי" קואופרטיב המכולת בהרצליה, שהוקם בעזרת התכנית.

 

אורי שחורי
אורי שחורי
יוליה כוגן